Poznejte Fruwe

Specializujeme se nejen na mražené ovoce od roku 2010. Naším cílem bylo zhodnotit dosavadní zkušenosti v mrazírenství a poskytovat zákazníkům mražené plody ve vyšší kvalitě, než byla na trhu k dostání. Zelenina na sebe nenechala dlouho čekat a dnes se pyšníme nejširším sortimentem mraženého ovoce a zeleniny na trhu.

Jako FRUWE, s.r.o., spolupracujeme při dovozu a vývozu mraženého ovoce a mražené zeleniny s předními producenty z celého světa, a to jak v oblasti výroby, tak dalšího zpracování. Snažíme se dovážet a vyvážet jen takové zboží, které naši zákazníci žádají, abychom chránili přírodu. Upřednostňujeme dovoz mraženého ovoce a mražené zeleniny od výrobců z  oblastí, které jsou pro pěstování jednotlivých surovin přirozené.

Firma FRUWE, s.r.o. má uskladněny veškeré výrobky v jednom z nejnovějších a nejmodernějších výrobním a skladovém areálu na východ nedaleko od Prahy. Zázemí tohoto areálu nám dovoluje využívat i služeb širokého vozového parku pro rozvoz našeho mraženého ovoce a mražené zeleniny a to nejen po celé republice, ale zároveň i do okolních zemí, které čím dál více mají zájem o námi nabízené výrobky a to nejen o mražené ovoce a zeleninu. A co se nám již povedlo za a velmi krátkou dobu našeho působení? Navázali jsme spolupráci s předními zpracovateli mraženého ovoce a mražené zeleniny a začali jsme spolupracovat s největšími velkoobchody ze všech koutů naší země. Své obchodní aktivity zakládáme hlavně na oboustranné důvěře a dlouhodobé spolupráci v této oblasti obchodu s mraženým ovocem a zeleninou. 

V současné době postupně vytváříme tým spolupracovníků, se kterým budeme i nadále prosazovat filozofii, kterou jsme se vždy řídili:

 

“Zákazník a kvalita jsou vždy na prvním místě.”

 

MandarinkyNeváhejte se na nás obrátit kdykoliv budete potřebovat doplnit svůj sortiment mraženého ovoce a zeleniny. Nenabízíme pouze základní produkty určené pro gastronomii a průmyslové zpracování, ale nabízíme veškeré mražené ovoce, které vás napadne. Už dnes máme nejširší nabídku mraženého ovoce na trhu.

Těšíme se na budoucí spolupráci, ze které budeme mít všichni radost i přínos.

Zařídíme zkrátka jakékoliv ovoce a zeleninu, rychle a kvalitně.

P.S.: Pokud něco poptáváte, dejte šanci nejdříve nám a až poté se zeptejte konkurence.

 

Zobrazit certifikát Biokont