FRUWE slaví 10 let na trhu s mraženým!

Je to již 10 let, co se český trh s mraženým ovocem změnil. Tento sortiment byl vždy začleněn v nabídkách velkoobchodů, ale nikdo se mu nevěnoval speciálně.

Vladimír Zdeněk se rozhodl zúročit své dosavadní zkušenosti z oblasti mrazírenského průmyslu a založil vlastní firmu, která by uspokojila stále náročnější klientelu na českém trhu s mraženými plody – FRUWE.

Jak šel čas, FRUWE rostlo a sílilo. Nejenom že dokážeme sehnat prakticky cokoli, ale zároveň i zohledňujeme trendy současnosti a budoucnosti.

Všechno ovoce je dováženo ze zemí, které jsou pro jeho pěstování nejvhodnější a přirozené. Producenti, od kterých mražené plody dovážíme disponují nejnovějšími technologiemi a velmi dbají na kvalitu a hygienu při zpracovávání. Vše v intencích UDRŽITELNÉHO ROZVOJE.

FRUWE, to je kvalita a profesionalita. Skladujeme veškeré výrobky v jednom z nejmodernějších skladovacích areálů nedaleko od Prahy, kde máme k dispozici flexibilní logistiku, umožňující distribuci nejen na území České republiky.

FRUWE do další desetiletky má jasný plán. Jak pravil majitel pan Vladimír Zdeněk: „Pokud budou růst naši zákazníci, budeme růst také. Vzájemná důvěra a budování dlouhodobých vztahů, to jsou pilíře na kterých chceme i nadále stavět. Rodinná, česká firma, vždy na straně zákazníků!“

FRUWE také dodává zboží do předních sítí českých velkoobchodů, které pokrývají celé české území.

„Věřím, že přes veškeré problémy, které způsobila letošní epidemie koronaviru, se dokážeme SPOLEČNĚ všichni přenést a další desetiletka bude ještě úspěšnější“ uzavírá majitel FRUWE Vladimír Zdeněk.

 

Chcete slavit s námi a získat slevu? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru kliknutím na odkaz zde!