Exkluzivně zboží z Bulharska!!!

Něco se chystá!!!

Víte, kdo jako jediný má nyní exkluzivní přístup do Bulharských sadů??? Právě FRUWE!

Právě nyní k nám jede zboží, které v tuto chvíli na český trh nikdo jiný nedováží! Vezeme Vám prémiové produkty z Bulharska!

Jako jediní na českém trhu sem přivážíme tyto odrůdy ovoce:

  1. Třešně - odrůda Van - Plod je velký, kaštanovitého tvaru. Slupka je tmavě karmínově červená, dužnina je také karmínově červená, pevná a šťavnatá. Chuť je navinule sladká, aromatická a vynikající. Šťáva barví středně silně. A odrůda  Bing - třešně výrazný tvar srdce. Přední komerční sladké třešně. Plody jsou pevné, šťavnaté a velká, zralé třešně jsou zbarvené od tmavě červené až po bohatý mahagon. Bing třešně jsou intenzivně sladké. 
  2. Višně -  odrůda  Oblacinska - patří mezi kyselky se středními až menšími, mírně zploštělými tmavočervenými plody se šťavnatou dužninou a barvící, červenou šťávou.
  3. Meruňky - odrůdy Hungarca - tato odrůda se vyznačuje oranžově žlutou dužinou střední tvrdosti, která je velmi šťavnaté sladkokyselé chuti. Je mírně aromatické a velmi dobré kvality. Vhodná pro zpracování na kompot, džem a nektar. 
  4. Broskve kostky 10 x 10mm odrůda Clingstoune - broskve jsou o trochu menší a šťavnatější. Odrůda Freestoune - sladká a šťavnatá odrůda, skvělá k vaření, pečení, či konzervování. Obě půlené.
  5. Švestky - odrůda Mirabela - pevná žlutá dužnina je sladká a příjemně aromatická. 
  6. Švestky - odrůda Stanley, půlená.  Stanley je jednou z nejchutnějších odrůd švestek se sladkými, středně velkými až velkými plody. Dužina je žlutooranžová, jde lehce od pecky, slupka je tmavě fialová, ojíněná. Plody jsou výtečné čerstvé, zralé jsou dostatečně pevné pro kompotování a vysoký obsah cukru zaručuje výbornou chuť i sušeným plodům.

Jako jediní budeme mít ovoce z Bulharska, které sem nyní nikdo jiný nevozí!  

Objednávejte již dnes!!!