Ovocné dezerty z mraženého ovoce

Každý, kdo připravoval jakýkokiv zákusek z čerstvého ovoce jistě ví, že jde o časově náročnou přípravu, při které musíte ovoce omývat, zbavovat pecek, stopek, krájet, a podobně. S mraženým ovocem FRUWE si ušetříte spoustu práce. Všechno mražené ovoce, které dodáváme je před zamrazením pečlivě omyto, dle druhu zbaveno pecek, stopek, v některých případech i slupky. 

Mražené ovoce je ideální pro přípravu různých dezertů, zákusků, dortů apod. Zamrazování je dnes již tak sofistikovanou disciplínou, že mnohdy ani rozmrazené ovoce nerozeznáte od čerstvého.

Mražené ovoce je svělou alternativou k čerstvému ovoci. Možná se tomu budete divit, ale mnohdy se vám může stát, že v mraženém ovoci může být někdy i mnohem více vitamínů nežli v ,,čerstvém”, které bylo sklizeno nezralé kvůli kazivosti a k vám na stůl cestovalo až několik dní. 

Mražené ovoce je vždy sklizeno v jeho plné zralosti a zamrazeno šetrně s ohledem na zachování vitamínů.

Díky nejlepšímu způsobu uchovávání ovoce, kterým je právě zmazování si můžete vychutnat čerstvý jahodový nebo meruňkový koláč v jakémkoliv ročním období a dokonce i bez ohledu na aktuální sklizeň. Když pořídíte mražené ovoce FRUWE, pak máte jistotu, že naše ovoce bylo vypěstováno a sklizeno v zemi, která je pro daný druh ovoce nejvhodnější pro jeho pěstování nejideálnější.