Koktejlová sezóna nekončí!

Léto už je sice za námi, ale není lepší čas nežli na podzim, kdy nakopnout naší imunitu třeba ovocným koktejlem. Koktejly se dají připravit takřka z jakéhokoliv druhu ovoce nebo zeleniny.  

Ovocné koktejly díky svému obsahu ovoce a látek v něm obsažených chrání naše tělo před škodlivými nemocemi, jako je rakovina, zlepšují funkci našeho imunitního systému a dodávají tělu celou řadu zdraví prospěšných látek. Mražené ovoce je pro přípravu koktejlů ideální ingrediencí. S mraženým ovoce si totiž ušetříte spoustu práce se zpracováním, jako je  mytí, odpeckování, odstopkování, některé druhy jsou i zbaveny slupky apod.

Nejlepší ovocné koktejly připravíme, když se budeme řídit jednoduchými pravidli, jako jsou:

  1. Koktejl by měl být namíchán v poměru 2/3 tekutiny At’ už na přípravu použijete vodu, mléko, kokosovou vodu, nebo jiný bezlaktózový drink.
  2. Alespoň 1/3 koktejlu ovoce - fantasii se meze nekladou. Ovoce můžete použít také dle chuti, případně přimíchat zeleninu.
  3. Další přísady - podávat koktejl ochucený například vanilkou, skořicí nebo kakaem může být také skvělým nápadem. Pokud chcete koktejl obohatit jinak, tak můžete přidat třeba ořechy nebo ovesné vločky.

Přípravit koktejl z mraženého ovoce je nejsnadnější. Mražené ovoce je před hlubokým zamrazením předzpracováno a ušetří vám mnoho starostí s přípravou. Mražené ovoce navíc můžete do koktejlu namíchat rovnou po vyndání z mrazáku a vyrobíte tak krásně vychlazený koktejl.

FRUWE nabízí nejširší sortiment mraženého ovoce na českém trhu. Obohaťte své podnikání s mraženým ovocem FRUWE!